fbpx
bzkimiz

Ara11-May12 719 - Kopya

“Türkiye’nin siyasal iletişim ajansı”yız…

25 yıldır, Türkiye’de “siyasal iletişim” hizmetleri veriyoruz. Bu süreç aynı zamanda  “Ajanstan” kavramını “siyasal iletişim ajansından”a, reklamcıdan siyasal iletişim danışmanına dönüştürme mücadelesi olarak da geçti. Sanki hala yolun başındayız :)

Uzun yıllardır, Türkiye’nin siyasal koşulları ve taleplerine yönelik  kendi geliştirdiğimiz ürün, hizmet ve yöntemleri uyguluyoruz. “Siyasal koçluk” hizmetini ilk kez planlarken de “siyasal vizyon diyagramı”nı oluştururken de hep bu gerçeklerden hareket ettik.

Siyaset yapmak, siyasi partilerde aday adayı ve aday olmak isteyen, demokrasi platformunda buluştuğumuz tüm yurttaşlarımıza hizmet veriyoruz. Türkiye’de gerçekleştirilen tüm ara, yerel ve genel seçimlerde siyasi parti adaylarına politik danışmanlık ve siyasal iletişim hizmetleri verdik, başarılı danışmanlık süreçlerine ve seçim kampanyalarına imza attık.

Araştırmanın ve bilginin değerine inanıyoruz. Küresel bilgiyi de kavrayarak, yerel iletişimin doğrularıyla müşterilerimizi buluşturuyoruz. Bir kişinin “aday olma” kararından, seçime hazırlanması sürecine, seçim kampanyasına kadar iletişiminin hemen her aşamasında tüm taleplerini karşılayabilecek tutarlı çözümler geliştiriyoruz.

Türkiye’ye özel “siyaset yapma” şekillerini, adaylık süreçlerine etki eden faktörleri, bir siyasal aktör ve lider ilişkisinin kariyer planlamasına doğrudan yansımalarını göz ardı etmeden, her zaman “algıyı” ve hassas dengeleri gözeterek çalışıyoruz.

Ayrıca SİTA, siyasal iletişim alanında Türkiye’de yapılan, kendisinin de konu olduğu birçok akademik çalışmaya destek veriyor.  Bilimsel çalışmalara katkı ve desteğini de sürdüren SİTA, 10 yıldır internette yayımladığı “Siyasal İletişim Gazetesi”ni bir siyasal iletişim portalına dönüştürmeyi siyasaliletisim.com adlı yeni adresinde okurlarıyla buluşturmaya hazırlanıyor.

1993 yılından beri, İstanbul ve ilçeleri başta olmak üzere seçim kampanyaları  yönettik, çözüm ortaklarımızla birlikte tanıtım, danışmanlık ve araştırma hizmetleri verdik. Türkiye’nin her bölgesinde, değişik il, ilçe ve beldelerimizde müşterilerimize farklı ve özel hizmet seçenekleri sunduk.  Tüm siyasal iletişim danışmanlığı, araştırma, seçim kampanyası ürün ve hizmetlerimizle Türkiye’nin her yerine ulaşmaya devam ediyoruz.

SİTA, yurtdışındaki seçim kampanyalarını, internet ve “sosyal medyanın” iletişim süreçlerine nasıl taşındığını yakından izliyor,  25 yıllık tecrübesini ve çağdaş siyasal iletişim tekniklerini stratejilerine ve kampanyalarına yansıtıyor.

Türkiye’de siyasal iletişim alanında güven duyulan bir marka olma vizyonumuzu koruyor, temel değerlerimiz arasında yer alan, bizi de var eden demokrasi ve insan haklarına inancımızı vurguluyoruz.

Nice seçimlere birlikte…

O. Suat Özçelebi

Genel Müdür
Siyasal İletişim Danışmanı

Close
Takipçimiz olur musunuz?
SİTA ile ilgili gelişmeleri sosyal medya adreslerimizden takip edin