fbpx
kocluk

SİTA, “koçing” hizmetini siyaset yapan ve yapmayı hedefleyen herkes için stratejik siyasal iletişim danışmanlığı çerçevesinde yeniden yorumladı ve tanımladı.

Siz de çevrenizdeki birçok insan gibi, kurgulayamadığınız,  “değerleriniz” veya “itibarınızla” çok uyumlu olmayan bir siyasal hedefe mi odaklandığınızı düşünüyorsunuz?

Siyasal hedeflerinizi biliyorsunuz, ama onlara ulaşmak için gerekli strateji, güç, iletişim planlaması,
motivasyon ve desteğin yaşamınızda eksik olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Emeklerinizin karşılığını aldınız, başardınız, hedefinize ulaştınız. “Ama – Ancak” sözcükleri hala aklınızın bir köşesinde size sorular sorduruyor mu? Ulaştığınızı düşündüğünüz yer, sizin siyasal hedeflerinize, ilkelerinize olmak istediğiniz yere uyuyor mu? İmaj, “algılanma” sorununuz olduğunu mu düşünüyorsunuz? Bütün bunları konuşmak, paylaşmak ve belki sorgulamak istiyorsunuz…

Hedeflere ulaşmak kolay değil, orada durmak, hatta daha da ilerlemek gerekiyor! Gerçekten siyasal anlamda olmak istediğiniz yerdesiniz, hem orada durabilmek, ilerlemek, hem de fikirlerinizi güvenle paylaşabileceğiniz birine ihtiyaç duyuyorsunuz, hemen her konuyu etraflıca tartışabileceğiniz ve yeni açılımlar arayacağınız bir “danışman/ortak” arıyorsunuz.

SİTA, bu arayışınıza ve sorularınıza birlikte “tutarlı” yanıtlar bulmak, siyasal hedeflerinize ulaşmanız için stratejik siyasal iletişim danışmanlığı çerçevesinde siyasal “koçluk” hizmetini sunuyor.

SİTA’nın geliştirdiği “Siyasal Vizyon Diyagramı”©, siyasal koçluk hizmetlerimizin doğru bir strateji ve eylem planı içinde gelişmesini sağlarken, “itibar yönetimi” açısından da atılacak adımları şansa bırakmayan bir yöntem sunmaktadır.

Türkiye’nin her yerinden hizmetin kapsamı ve diğer sorularınız için bizi arayabilirsiniz. 

Close
Takipçimiz olur musunuz?
SİTA ile ilgili gelişmeleri sosyal medya adreslerimizden takip edin