fbpx
sso

Sosyal sorumluluk projelerini, sadece “iyi yurttaş” olarak görülmek için değil, “etkin yurttaş”  algısının oluşması için önemsiyoruz. Her kurumun bu tür çabalarının tüm sosyal paydaşları arasında onu daha güçlü bir konuma yerleştirdiğine,  toplumsal dönüşüme pozitif bir yön verdiğine inanıyoruz. Sosyal sorumluluk sürdürülebilir bir kalkınmanın da vazgeçilmez bir bileşenidir.

SİTA Politik Danışmanlık, kurulduğu tarihten bu yana misyonu içinde gördüğü çeşitli sosyal sorumluk etkinlikleri ve projeleri gerçekleştirdi. Bunların arasında en istikrarlı olanı her yıl yenileyerek  “siyasal iletişim” konusunda araştırma yapan akademisyenler ve öğrenciler için yayımladığı “Türkçe Siyasal İletişim Kaynakçası” dır. Bu kaynakçayı bugüne kadar onlarca öğrenci ve akademisyen kullandı.

Bunun dışında siyasal iletişim alanında çalışan akademisyenlerin master ve doktora tezlerine gerek kaynakçası gerekse saha çalışmaları uygulamalarından örnekler, sağladığı bilgi, verdiği röportaj ve materyallerle destek oluyor.

Reklam Yaratıcıları Derneği için 2005 ve 2006 yıllarında düzenlediği ücretsiz eğitim seminerlerinde SİTA, birçok genç reklam yazarı ve öğrenciye  “siyasal iletişim yönetimi – seçim kampanyası uygulamalarından örnekler” dersleriyle destek vermiştir.

BEKİN Beyoğlu Kadın İnisiyatifinin oluşum sürecinde iletişim danışmanlığı ve üyelerine eğitim seminerleri, organizasyon desteği vermiştir.

Türkçe’de Siyasal İletişim Kaynakçası
Siyasal İletişim Danışmanı O. Suat Özçelebi tarafından hazırlanan bu kaynakça, Türkçe kaynaklar taranarak güncellenmektedir. Katkılarınıza da açıktır. Kaynak belirterek kullanmanız hazırlayıcısını sevindirecektir.

İçindekiler:
Telif Kitaplar
Çeviri Kitaplar
Gazete ve Dergi Makaleleri
Gazete ve Dergi Çeviri Makaleler
Yüksek Lisans Tezleri
Doktora Tezleri

Türkçe’de Siyasal İletişim Kaynakçası – O. Suat Özçelebi (Güncelleniyor)
Klasörün üstüne tıklayarak İNDİREBİLİRSİNİZ!

1358465752_pdf

Close
Takipçimiz olur musunuz?
SİTA ile ilgili gelişmeleri sosyal medya adreslerimizden takip edin